Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak będzie wyglądał pomnik Marii i Lecha Kaczyńskich. Jest projekt

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 listopada 2016 r. o 10:51 Powrót do artykułu
bardzo niesmaczne komentarze a pomnik naprawdę śliczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój żenada za co im do cho..ery ten pomnik stawiają? ? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem że Kaczyńskiemu pomnik będą budować w Białej Podlaskiej. To bardzo dobrze Kaczyński było rodowitym bielszczaninem i także rozsławiał zawsze swoje miasto podczas prowadzenia koncertów czy audycji telewizyjnych. Brawo Bielszczanie Boguś na pewno to wszystko widzi z wysokości i jest zadowolony z waszej inicjatywy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ja rozumiem, że ci ludzie zmarli tragicznie. Ale prosze mi powiedzieć co takiego dokonali by stawiać im pomniki inne niż na cmentarzu? Już z Wawelem to przeginka.
słyszałem, że mają ich z Wawelu wykopać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAJEBISTY ! Po prostu ZAJEBISTY ! LECH SIĘ W GROBIE PRZEWRACA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młodzi będą mieli co sprejować :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pomnik powinien stac w Zapiecku bo to tam ukradly ksiezyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę mi to przypomina Kim ir Sen'a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypisz wymaluj prezydent. Szczupły wysoki blondyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłbym skłonny ofiarować datek na budowę pomnika. Niech mi jednak ktoś wytłumaczy jakież to zasługi były udziałem Lecha Kaczyńskiego ? Pomnik dla Piłsudskiego - twórca niepodległej II Rzeczpospolite, pomnik Dla Marii Skłodowskiej - Curie - wybitna uczona, podwójna laureatka Nobla, pomnik dla Słowackiego, Mickiewicza, Norwida - tłumaczyć nie trzeba. Czego takiego dokonał Kaczyński, że spoczywa na Wawelu i buduje mu się pomniki ? Wie ktoś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakie poparcie miał L.K.? w chwili zamachu?? popoerało go 15% rodaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, BORze! Do czego to podobne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matko! Czy to ma być pomnik abstrakcyjnej pary ptezydenckiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech kościół funduje, a nie ogłasza zbiórkę. Zaraz naiwne mohery zamiast wydać emeryturę na leki, wydadzą na pomnik kogoś, kto nic istotnego dla kraju nie zrobił. Chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na komentarze na tym forum - widać jaki szacunek miał "ten" wspaniały prezydent Lech Kaczyński w społeczeństwie. Bo Andrzeju Dudzie był najgorszym prezydentem w krótkiej historii demokratycznej Polski. I teraz komuś takiemu pomniki stawiać? Chyba tylko za podpisanie Traktatu Lizbońskiego, bo żadnej innej zasługi tego pana nie ma. Niczego więcej nie podpisywał, jedynie groził pilotom że ich zwolni za to, że dbali o jego bezpieczeństwo. Ale w Polsce zasada "safety first" jest fikcją nawet na najwyższych stanowiskach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to Marysia i Napoleon?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ładna para, Lech i Maria. Pomnik podoba się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten, kto obrzuca wyzwiskami zmarłych, szanowanych i wewnętrznie pięknych wielkich Polaków, jest szują i nieukiem. Tyle w temacie :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...